Dziś jest środa, 24.02.2021, imieniny Macieja, Bogusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Wsi Czachulec » Aktualności » Dzień Kobiet w Czachulcu Starym

Dzień Kobiet w Czachulcu Starym

Dzień Kobiet w Czachulcu Starym

DZIEŃ KOBIET W CZACHULCU STARYM

"Kobiety mają to do siebie, że tam, gdzie dłużej przebywają wnoszą zawsze coś z piękna"

Choć Dzień Kobiet obchodzi się 8 marca, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby świętować nieco dłużej, dlatego też dnia 18.03.2017r. w Czachulcu Starym (w siedzibie stowarzyszenia) odbyła się uroczystość dedykowana wszystkim paniom.

Pierwszym etapem Dnia Kobiet było przemówienie organizatora uroczystości – Krzysztofa Kowalskiego, który życzył zgromadzonym pogody ducha, uśmiechu, życzliwości oraz sukcesów na gruncie zawodowym  i prywatnym. Spotkanie mieszkanek Czachulca było doskonałą okazją do tego, by wspólnie spędzić czas, porozmawiać, zacieśnić więzi sąsiedzkie i na chwilę odpocząć od natłoku spraw codziennych. Warto dodać, że uroczystość była współfinansowana ze środków, które pozyskano ze środków Gminy Malanów w ramach realizacji projektu Spotkania integracyjne – szlakiem tradycji i smaku. Dzień Kobiet w Czachulcu  uświetnił występ artystyczny zespołu Akord. Każda z pań otrzymała także w prezencie kwiaty. Zadbano również o wystrój sali. Uwagę zgromadzonych przykuły efektowne dekoracje stołów i pamiątkowe zdjęcia w oprawach. Nie zabrakło również tortu z okazji dziesiątych urodziny SSKW Czachulec, którego fundatorem był Jerzy Kubacki z Malanowa. Tego wieczoru odbyły się też ciekawe konkursy z nagrodami.

Prezes SSKW Czachulec serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie uroczystości i jednocześnie zapowiada, że już niebawem nastąpi kolejna okazja do wspólnego świętowania i integracji, gdyż w czerwcu planuje organizację warsztatów kulinarnych, nie tylko dla kobiet.

 

P.Pawlaczyk 

 

 

 

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności