Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Wsi Czachulec » Aktualności » Weź udział w akcji : - chronisz środowisko, pomagasz zdobyć pieniądze na rozwój Stowarzyszenia z Czachulca

Weź udział w akcji : - chronisz środowisko, pomagasz zdobyć pieniądze na rozwój Stowarzyszenia z Czachulca

 Weź udział w akcji : - chronisz środowisko, pomagasz zdobyć pieniądze na rozwój Stowarzyszenia z Czachulca

Tusze i tonery, które znajdują się w Państwa drukarce, a po wyczerpaniu atramentu lub proszku stają się bezużyteczne, są dla nas niezwykle istotne.

Kiedy kończy się tusz w drukarce wyślij lub dostarcz go do nas i pomóż chronić środowisko

 

 


Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne wsi Czachulec
Czachulec Stary 22
62-709 Malnów
tel.602282754

W skład zbiórki wchodzą tusze do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych oraz telefony komórkowe. Nie zbieramy komponentów do kserokopiarek, kopiarek.

Miejsca zbiórek :

1. Świetlica i sklep w Czachulcu Starym

2. Gminna Biblioteka Publiczna w Malanowie

 

Regulamin

Zgodnie z postanowieniami ustawy o odpadach (Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001) każda firma lub instytucja zobowiązana jest do zbiórki i przekazania do utylizacji lub recyklingu odpadów, a takimi są w rozumieniu wspomnianej ustawy puste tusze i tonery do drukarek. Umożliwiamy Państwu przekazanie zużytych pojemników po tuszach przy otrzymaniu za nie Karty Przekazania

- Muszą one posiadać oryginalne naklejki producentów jak: HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, do ponownej regeneracji nie nadają się chińskie zamienniki - Nie napełniane wcześniej - pojemnik nie może być ponownie napełniany lub poddany procesowi jakiejkolwiek regeneracji  - Nieuszkodzone mechanicznie - tusze nie mogą zawierać śladów rdzy lub korozji, odprysków oraz uszkodzenia dyszy drukującej. Muszą być sprawne elektronicznie, żaden przepalony pojemnik nie nadaje się. - Tonery drukujące nie mogą być popękane, wyszczerbione. Żaden z elementów tonera taki jak: wałki, zębatki, klapki nie mogą być uszkodzone - Styki elektryczne tonerów oraz wszelkie plomby producenta muszą być nie naruszone. - Nie zbieramy tonerów i plastikowych tub z kserokopiarek, zwykle są to wszystkie modele drukujące na kartkach większych niż A4  Telefony - mogą mieć uszkodzona obudowę o ile jest wymienialna i zużytą baterię, wystarczy żeby działała na tyle długo aby telefon się uruchomił i złapał zasięg, nie może być tez pęknięty czy rozlany wyświetlacz. 


Pozostałe aktualności