Dziś jest środa, 23.01.2019, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Wsi Czachulec » Aktualności » Ferie zimowe w Czachulcu Starym - 7 lat stowarzyszenia

Ferie zimowe w Czachulcu Starym - 7 lat stowarzyszenia

Ferie zimowe w Czachulcu Starym - 7 lat stowarzyszenia

           Od siedmiu lat budujemy most łączący pokolenia, wyznaczający nam drogę do realizacji wielkich marzeń w Małej Miejscowości.

       Dowodów na to, że działalność Stowarzyszenia Sportowo – Kulturalnego Wsi Czachulec doskonale łączy pokolenia i realizuje marzenia mieszkańców o rozwoju Wsi, jest wiele. Ostatnim hucznym wydarzeniem był bal karnawałowy zorganizowany na siódmą rocznicę założenia Stowarzyszenia.  Sobotni wieczór 15 lutego już od wejścia na świetlicę zapowiadał się iście bajecznie. Organizatorzy zadbali o niecodzienny wystrój pomieszczenia, pięknie nakryte stoły oraz profesjonalną obsługę. Jak zawsze gościnny prezes stowarzyszenia wraz z zarządem powitali zgromadzonych gości, jednocześnie dziękując za wieloletnią współpracę mieszkańców wsi i wszystkich członków stowarzyszenia, która gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia. Na gości czekały suto zastawione stoły oraz szereg niespodzianek przygotowanych przez samego prezesa SSKW Czachulec. Świetną zabawę w rocznicę stowarzyszenia uwieńczył tort wraz z symbolicznym toastem oraz oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu. Nie zabrakło szeregu zabaw i konkursów skierowanych do wszystkich gości, bo jak na Czachulec przystało zabawa musiała byś szampańska!  Jednak organizacja, która najbardziej inwestuje w pokoleniową współpracę nie mogła zapomnieć o najmłodszych aktywistach SSKW Czachulec. Ledwie tydzień wcześniej została zorganizowana dyskoteka dla dzieci i młodzieży, obfitująca w dobrą muzykę, poczęstunek i radość. Najmłodsi jak zwykle wykazali się pomysłowością i aktywnością, biorąc udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez gospodarzy, które gwarantowały jeszcze większe emocje przez zdobycie oryginalnych nagród.

Działacze stowarzyszenia oraz mieszkańcy Czachulca od wielu lat pokazują, jak wiele możliwości drzemie nawet w małej wiosce. Udowadniają, że zapał oraz możliwości każdego z Nas można połączyć w jedno zyskując organizację, która zmienia wizerunek i jakość życia na lepsze. Dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Gminy oraz pomocnej dłoni wyciągniętej przez Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie realizacja wszystkich zadań staje się łatwiejsza i daje znakomite efekty. Jedyne co pozostaje teraz, to wspominać kolejną udaną imprezę integracyjną w Czachulcu, wyczekiwać kolejnej i robić wszystko, aby działania SSKW Czachulec realizowane będą z jeszcze większą częstotliwością i efektywnością na miarę mistrzów!

 J.G.

 7 lat stowarzyszenia GALERIA


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności